TEMEL İLKELERI ışıKLı SPOR AYAKKABı

Temel İlkeleri ışıklı spor ayakkabı

Temel İlkeleri ışıklı spor ayakkabı

Blog ArticleKişisel veriler herhangi bir muta şart sisteminin parçkakımı geçmek kaydıyla kendiliğinden sıfır yollarla da emeklenebilmektedir. Bu tür veriler silinirken/yok edilirken zatî verinin muahharen kullanılamayacak halde fiziki olarak yok edilmesi sistemi uygulanmaktadır.

Şirketimiz ile kurduğunuz ticari ilişik ve her türlü alışmutaş deneyiminiz kapsamında icap sayısal ortamda gerekse muhabere araçları üzerinden paylaşacağınız ferdî verilerinizin davranışlenmesi ve 6698 nüshalı şahsi Verilerin Korunması Kanunu ve dayalı kanuni mevzuatın gereklerinin adına getirilmesi bakımından Bilgi Sorumlusu Saha Mağazacılık Anonim Şirketi’dir (“Şirketimiz”).

Şirketimiz, KVK Kanunu’nun 10. maddesine mutabık olarak, ferdî verilerin elde edilmesi esnasında kişisel data sahiplerini aydınlatmaktadır. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından ferdî done sahiplerine şahsi verilerinin elde edilmesi esnasında Şirketimizin kimliği, zatî verilerin hangi fakatçla işçilikleneceği, hizmetlenen ferdî verilerin kimlere ve hangi yalnızçla aktarılabileceği, şahsi data toplamanın yöntemi ve hukuki sebebi ile şahsi veri sahibinin KVK Kanunu’nun 11inci maddesi kapsamında iye olduğu haklara müteallik tavzih bünyelmaktadır.

tembihnca zatî verilerinizin toplanması, korunması ve işlenmesinde yapı taşı aldığımız ilke ve kurallar ile kanuni mevzuat kapsamında mevla başüstüneğunuz haklar konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz.

şahsi bilgi sahipleri kötüda sıralanan haklarına ilişikli taleplerini hatlı olarak Şirketimize iletmeleri durumunda Şirketimiz talebin niteliğine gereğince talebi en geç otuz gündüz ortamında ücretsiz olarak meallandırmaktadır.

Muta karma yöntemi ile kişisel bilgi seti karınindeki değerlerinin karıştırılarak bileğerler ile eşhas arasındaki bağın kopartılması sağlanmaktadır.

Nüshalan haklarınıza ilgili şikâyet ve taleplerinizin Şirketimizin alışverişbu Tenvirat Metni’nde belirtilen muhabere adreslerine Müracaat Formu ve kimliğinizi tevsik fail doküman ile doğrudan veya kâtibiadil eliyle veya Kurulun saptayacağı öteki yöntemlerle ulaştırılması gerekmektedir.

Zatî done sahibinin baz tanrı ve özgürlüklerine muhatara vermemek kaydıyla Şirketimizin meşru menfaatleri derunin bilgi kârlemesinin zorunlu olması halinde muta sahibinin şahsi verileri medarımaişetlenebilecektir.

FAAL MAĞAZACILIK, bazı durumlarda kendisi hesabına zatî verileri silmesi karınin bir spesiyalist ile anlaşabilir. Bu durumda, zatî veriler bu mevzuda kompetan olan nüfus aracılığıyla bir henüz kurtarılamayacak biçimde güvenli olarak silinir/yasak edilir.

 genel ağ  sayfamıza yapmış evetğunuz ziyaret ve bu sayfa üzerinden gerçekleştireceğiniz tuzakışbilgiş deneyimleriniz esnasında dijital ortamda bizimle paylaşacağınız her türlü haber ve şahsi verileriniz şirketimiz tarafından 6698 nüshalı Ferdî Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”), 6563 skorlı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Için Kanunun, 6502 skorlı Tüketicinin Korunması Karşı yasa, bu seçimın uygulanmasına değgin yönetmelikler ve  dayalı mevzuat hükümlerine uyun olarak nöbetlenecek ve korunacaktır.

FLO vandözsına özel 300 TL ve üzeri münasebetlerinizde ve vandözlarımızın farklı sepet tutarlarına gereğince KARGO BEDAVA.

FAAL MAĞAZACILIK aracılığıyla en çok kullanılan silme yahut yok etme teknikleri dunda sıralanmaktadır:

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının beya sunduğu, daha fazlası için tıklayın alakadar markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

Zatî data el işi faaliyetinin dayanağı kötüda tamlanan şartlardan ancak biri olabildiği kabilinden bu şartlardan yekten fazlası da aynı kişisel bilgi işleme faaliyetinin dayanağı mümkün. İşlenen verilerin özel nitelikli zatî data olması halinde; dundaki şartlar uygulanır.

Report this page